Elektrikli Topuk Törpüsü Fiyatı

Elektrikli Topuk Törpüsü Fiyatı ₺ 18,96 30,25 40,50 55,50 60,99 70,00 80,40 90,50 99,50 100,00 tl.

Bildiğiniz üzere  yaz ayları gelmiş bulunmakta sıcak havalar sayesinde botlar rafa kaldırılmıştır ve  botların yerini rengârenk her türlü deseni bulunan sandaletler tutmuştur.

Ancak topuk çatlakları gibi sağlık sorunları yüzünden sandalet giyemeyen hanımlar da vardır bu ürün sayesinde topuk çatlaklarını onarabilir ve sandaletinizi rahatça giyebilirsiniz.

Bu tarzda ürünleri olan farklı markaları bulmak mümkün.Genellikle internette online satış yapan firmalardan yada güzellik makyaj malzemeleri satan kozmetikçiler den kolaylıkla bulabilirsiniz.

Elektrikli Topuk Törpüsü Fiyatı

Topuk törpüsü fiyatlarını kısa olsada paylaşmış bulunuyoruz ama daha düşük indirimli kampanyalı fiyata da alabilir ve karşılaşa bilirsiniz.

Topuklarınızın ağrımamasını cildinin bozuk gözükmesini pürüzsüz olmasını ayakkabı içinde rahat olmasını istiyosanız mutlaka haftada bir defa da olsa elinizden geldiyince ayak topuklarınıza bakım yapınız.

Zamanım yok diyosanız manikür pedikürcülere yaptırınız evlere hizmet verenler de var.

Sevgili okurlarımız sözü fazla uzatmadan sizlere sağlıklı güzel günler dilemekteyiz herşeyin başı sağlık demiş eskiler bi bildikleri vardır galba diyoruz konu çerçevesinde.

Aklınıza gelenleri yada sormak istediğiniz soruları çekinmeden aşağıdaki ayırdığımız yorum yerinden Sevgihane.com a ulaşabilirsiniz.Huzurlu günler dileriz

 

166 Görüntüleme

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir